Forum dla nastolatków

Forum dla nastolatków

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-08-21 13:26:45

BabuszQa

Moderator

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 60
Punktów :   

TuÓ BabuszQa^^

Dobra no to ja jestem pochopnie nazwana Barbarą co ludzie często przekręcają i tworzą zupełnie inne imię : Barabara...
Rodzice długo zastanawiali sie jak dać na imie małemu "złu" , które ciągle płakało z powodu bólu ucha[czyt. powodów osobistych]... lecz gdy nadeszła ta niezwykła chwila kiedy to na dobre ustalali imie zapewne napili sie szampana lub jakiegoś przeterminowanego likru (do czego jeszcze sie nie przyznali,a fakt że mama alkoholu nie rusza sie wytnie)i ot co dali za imie... Barbara!... a więc jestem se Barbara, Baśka, Basia, Basieńka, Basiunia... itd... ale pamietajcie że to tylko imie!
Nazwisko po tacie...
Ze wsi jestem... Kalisza , kojarzycie?...
Interesuje sie wszystkim po trochu...^^ najbardziej muzyką, rysowaniem, sportem...
Foto dodam ale później^^

Najczęściej słucham rocka, j-rocka, punka, czasem metalu, ale to nie znaczy ze nie podoba mi sie coś z popu... po prostu najbardziej wpada mi w ucho cięższe brzmienie... niektórzy ludzie sie dziwią... ale równocześnie ja mogłabym sie dziwić tym że oni słuchają techna... ale life is brutal!
A co do książek to od niedawna zaczęłam czytać... a nawet pisać^^(ale to raczej porażka:P).. ulubionego pisarza nie mam...
Z filmami róznie bywa... oglądam , nie przywiązuje uwagi do tytułów... jeśli mi sie spodoba ogladam jeśli nie trudno... włączam inny... lub gdzieś ide...

A coś o sobie... Jestem nerwowa... ale tylko wtedy kiedy coś mi nie halo... często sie bulwersuje... niestety ale walcze o swoje aczkolwiek to nie znaczy ze sie mszcze czy coś w tym stylu... dużo w życiu przeszłam... mam dużo urazów... szczerze rzadko ufam ludziom... nie jestem normalna... mam nierówno pod sufitem i nie radze ze mną rozmawiać to grozi sfiksowaniem...
Jestem dziwna... czasem sama nad sobą sie zastanawiam... często mi odwala(tak to inni nazywają)... ja jednak myślę ze to tylko mój dobry humor ... lubię przygody i często je mam... Często psuje głowy ludziom na gg... dlatego radze sie do tego nie zabierać... Szczerze jeśli mnie juz nie lubicie zbytnio sie tym nie przejmę... wiem jedno nie zmienie sie za żadne skarby..

Offline

 

#2 2008-08-21 15:02:42

Kacza

Szefunio

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 121
Punktów :   

Re: TuÓ BabuszQa^^

Witaj BabuszQa xD

Cieszę sie
ze sie zjawiłaś xD


http://images42.fotosik.pl/3/4306193b6085242b.jpg

Offline

 

#3 2008-09-21 12:11:05

niedlich

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 214
Punktów :   

Re: TuÓ BabuszQa^^

Ja też mam z tego co Kacza powodu zacieSz xD


__ Chcą abyś zgubił sam siebie w pogoni, goniąc fikcyjne szczęście... !

Offline

 

#4 2008-09-21 13:34:32

kasiunia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-21
Posty: 62
Punktów :   

Re: TuÓ BabuszQa^^

Witam:***

Offline

 

#5 2008-09-21 15:20:10

Kacza

Szefunio

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 121
Punktów :   

Re: TuÓ BabuszQa^^

Ha ^^
i wszyczy sie cieszują


http://images42.fotosik.pl/3/4306193b6085242b.jpg

Offline

 

#6 2008-09-21 17:09:06

kasiunia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-21
Posty: 62
Punktów :   

Re: TuÓ BabuszQa^^

No a czemu się mamy nie cieszyć?
Fajne osoby tu są to się cieszymy

Offline

 

#7 2008-09-23 17:11:39

AleXmisiaQ

Szefunio

Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 172
Punktów :   

Re: TuÓ BabuszQa^^

Heej Xd
WoNhaii  klej xD

"Wiek XXI^^"
To było odemnie, a TY zapewne napiszesz ze to gdzies indziej widzialas x.X

Offline

 

#8 2008-10-05 13:42:45

BabuszQa

Moderator

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 60
Punktów :   

Re: TuÓ BabuszQa^^

AleXmisiaQ napisał:

"Wiek XXI^^"
To było odemnie, a TY zapewne napiszesz ze to gdzies indziej widzialas x.X


wiesz co? To bez sensu...Już całkiem Cie nie rozumiem. Ty chyba koniecznie chcesz sie kłucić i to o głupstwo.
Nie mów mi co zapewne bym zrobiła bo Ty tego nie wiesz. I dobrze pamiętam że to było od Ciebie.
Oczywiście zmienie wiek jeśli to robi jakiś ogromny problem.

Offline

 

#9 2008-12-21 19:15:03

AleXmisiaQ

Szefunio

Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 172
Punktów :   

Re: TuÓ BabuszQa^^

BabuszQa napisał:

AleXmisiaQ napisał:

"Wiek XXI^^"
To było odemnie, a TY zapewne napiszesz ze to gdzies indziej widzialas x.X


wiesz co? To bez sensu...Już całkiem Cie nie rozumiem. Ty chyba koniecznie chcesz sie kłucić i to o głupstwo.
Nie mów mi co zapewne bym zrobiła bo Ty tego nie wiesz. I dobrze pamiętam że to było od Ciebie.
Oczywiście zmienie wiek jeśli to robi jakiś ogromny problem.

O ja.
O ja.
O ja.
Dobra już nic nie pisze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bibliolodzy.pun.pl www.puszczamroku.pun.pl www.elfanespaniol.pun.pl www.wresling.pun.pl www.nwk.pun.pl